Kto som a prečo
kandidujem

Vážení Pezinčania,
volám sa Richard Oravec, mám  37 rokov a spolu s manželkou Zuzanou vychovávame dve deti: deväťročnú Simonku a šesťročného Mateja. Vyštudoval som Vysokú školu ekonomickú Univerzity Komenského, odbor finančný manažment. Takmer celý pracovný život sa venujem podnikaniu v oblasti gastronómie a ubytovacích služieb. V rokoch 2010 – 2012  som pôsobil ako poslanec NR SR. Rád športujem a čo je najhlavnejšie, od detstva sa  aktívne zaujímam o dianie okolo seba.

Pezinok je moja srdcovka. Žijem tu s celou mojou rodinou a celý môj život bol spojený s mestom a jeho okolím. Je jedinečné nielen svojou polohou, históriou, ale aj špecifikami ako sú blízke lesy a vinohrady, ktoré nájdete málokde na Slovensku. Pezinok je mesto s obrovským potenciálom a množstvom nových príležitostí. O to viac ma hnevá, že na ne dostatočne nereaguje. Nášmu mestu chýba vízia, priebojnosť a hlavne zdravý NOVÝ IMPULZ.

Rozhodol som sa preto kandidovať na primátora nášho mesta. Ako podnikateľ a bývalý poslanec NR SR ponúkam moje kontakty a skúsenosti do služieb všetkým Pezinčanom. Naše mesto rastie, pribúdajú nové ulice, noví obyvatelia, no chýbajú nám nové služby, cesty, spoločenské vyžitie pre obyvateľov. Developeri si pomaličky parcelujú  mesto, ktorého vedenie na tento fakt vôbec nereaguje. Toto chcem zmeniť. Chcem, aby Pezinku neušiel vlak, aby naše mesto držalo krok s dobou, aby sa menilo na čoraz lepšie miesto pre život. Jednoducho, chcem, aby sa tu dobre žilo nielen nám, ale aj našim deťom.
Drahí priatelia, v najbližších mesiacoch sa budeme často stretávať: na uliciach, spoločenských aktivitách či pri športe. Už dnes vám môžem sľúbiť, že budem vždy otvorený vašim požiadavkám a svoj program budem tvoriť spolu s vami. Pezinok je úžasný kus Slovenska a zaslúži si lepšiu BUDÚCNOSŤ.
Váš kandidát
Richard Oravec